x

Murtaza Demir’in “Bir Alevinin Duyulmayan Çığlığı” adlı son kitabının toplam 100 adetini Uluslararası Alevi Araştırma, Dayanışma ve Eğitim Vakfı olarak satın alıp, bir an önce Almanya’ya getirilerek okuyucuya ulaştırıldı. 

Amacımız; Hakk-Muhammet-Ali yoluna yol kattığı için hakkında açılan kamu davaları nedeniyle sürekli mahkemelere çağrılan bu değerli yazarımıza destekte bulunmak ve sahip çıkmak. 

Kendisi ile bugün irtibata geçtik. Bir isim listesi göndermemizi istedi ve o listedeki isimleri yazarak bizim kitaplarımızı imzalayabileceğini belirtti. 

Bir yazar için, kitapları sıradan imzalamaktan çok, o kitapları alacak olanların isimlerini yazmanın daha değerli olduğu düşüncesindeyiz. Nitekim, ne kadar çok canımızın ismi geçerse, etrafında kendisini seven ve(ya) destekleyen, kendisi ile dayanışma içinde bulunan o kadar da çok insanın olduğunu görecektir. Ki, bu da kendisindeki güven duygusunun pekişmesine yol açacaktır ve cesaretine cesaret katacaktır. 

Murtaza Demir’in kitabına isim yazdırmak isteyen canlarımız varsa, en geç yarın (Cumartesi) saat 12:00’ye kadar bize bildirmeleri rica olunur. 

Kitabın satış fiyatını 10 EUR olarak belirledik. İstediğiniz adın yazılmış ve (Murtaza Demir tarafından) imzalanmış olması halinde, kitabı satın alma mecburiyetinizin olduğunu belirtmek isteriz. 

 

Saygılarımızla, 

Eşbaşkan Neriman ÇATUK

Eşbaşkan Cemalettin ÖZER